рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Гіпоплазія щитовидної залози у дітей - що робити батькам

Чому виникає гіпоплазія?
Симптоматика захворювання
Класичне лікування
Методики та засоби Екомеду для відновлення природної функції щитовидки.

У людському організмі є такий орган, як щитовидна залоза. Він є невід'ємною частиною ендокринної системи і виробляє певного виду гормони, і, завдяки цьому організм росте і розвивається.

Якщо щитовидка має порушення в своїй будові, а, зокрема, менше середніх розмірів, то в медицині це називають гіпоплазією. Через неї відбуваються збої в організмі, так як повноцінною функціональністю заліза тепер не володіє. Гіпоплазія може виявлятися ще у дитини. Така проблема є вродженою і призводить вона до певних збоїв у розвитку всього організму.

Чому виникає гіпоплазія?

Дана патологія починає свій розвиток ще в той момент, поки малюк перебуває в утробі матері. У медицині виділяють дві основні причини розвитку такого захворювання:

* дефіцит йоду в материнському організмі;

* наявність гіпотиреозу у вагітної жінки, який не був вилікуваний.

У дітей гіпоплазія щитовидної залози може мати кілька різновидів. Дефекти можуть зачіпати повністю весь орган або тільки його частина.

У першому випадку захворювання називається дифузним, а в інших в залежності від сторін поразки - гіпоплазія лівої частки щитоподібної залози або правої. На ситуацію зі здоров'ям дитини також впливає і обсяг органу. Для того щоб визначити такі значення, фахівець відправляє малюка на ультразвукове обстеження, яке дозволяє визначити розміри і потенційну функцію щитовидки. Для діагнозу лікар використовує спеціальні таблиці, якими він також керується при подальшому зростанні органу.

Симптоматика захворювання

Щоб визначити гіпоплазію, вона повинна проявити себе, а батьки зрозуміти, яке саме це захворювання. Ознаки недорозвинення щитовидної залози безпосередньо залежать від ступеня проблеми. Тобто, чим менше ступінь, тим пізніше батьки дізнаються про те, що їхня дитина хвора (тим меншими будуть виражені ознаки). Але раннє виявлення гіпоплазії забезпечує необхідний контроль за перебігом хвороби, що перешкоджає розвитку неприємних наслідків.

Симптоми можуть бути наступними:

I ступінь. Зазвичай такий діагноз ставлять, якщо хвороба торкнулася тільки одну частку щитовидної залози. На жаль, в ранньому віці, така форма практично ніяк себе не проявляє. Її можна виявити випадково, якщо дитині по тій або іншій причині необхідно пройти ультразвукове обстеження.

II-III ступінь. Така гіпоплазія дає про себе знати вже буквально до кінця 3-го місяця життя малюка. Дитина стає млявим, малорухливим, постійно хоче спати. У хворого малюка поступово пропадає апетит, причому навіть мамині груди не приваблює. Починаються проблеми з дефекацією (запори), може переставати активно реагувати на звуки і світло. Батьки можуть помічати, що у малюка ставати більш хрипкий голос, причому об'єктивних причин для цього немає (дитина не кричить більше, ніж зазвичай, "не надриває» голосові зв'язки). Розвивається фізіологічна жовтяниця, яка тримається досить довго. Рух незграбний і уповільнений.

 У більш старших дітей захворювання починає проявляти себе у вигляді постійної втоми, сонливості. Батьки можуть зауважити, що їх дитина почала погано запам'ятовувати, через що його успішність в школі різко падає. Є зовнішні ознаки, які можуть служити тривожним дзвіночком - поява набряклості, зниження температури, відсутній апетит, але замість цього виникають запори, не виключено підвищене випадання волосся і сухість шкіри.

Якщо лікування гіпоплазії щитовидки не буде своєчасним, то це призведе до порушень в центральній нервовій системі. Дитина буде помітно відставати у своєму розвитку як фізично, так і психологічно.

Дане захворювання буває тільки вродженим. У дорослих проблем з розміром щитовидної залози можуть виникнути тільки через травматичні ситуації. Але вони приведуть до атрофії органу, а не до гіпоплазії.

Класичне лікування

Лікування, після здачі всіх необхідних аналізів, призначає лікар-ендокринолог. Крім УЗД, малюкові необхідно здати аналізи крові для визначення значення тиреоїдних гормонів. Основу лікування становить замісна гормональна терапія (вона спрямована на заповнення нестачі тиреоїдних гормонів). Плюс допоміжна фізіотерапія - це масаж і лікувальна гімнастика. При класичному лікуванні, щоб підтримувати оптимальний стан здоров'я, дитині доведеться до кінця своїх днів вживати гормони, які будуть підтримувати щитоподібну залозу в функціональному стані.

Методики та засоби Екомеду для відновлення природної функції щитовидки

Застосування фітопрепаратів ставить перед собою стимуляцію розвитку і роботи щитовидної залози, формування її природної повноцінної функції.

Наші засоби безпечні для дітей будь-якого віку, хоча вимагають тривалого прийому. Головний засіб - фітоконцентрат Щизарен - функціональний продукт натурального походження, який покращує процеси метаболізму в клітинах щитоподібної залози і сприяє зменшенню структурно-функціональних змін, навіть грубих. Щизарен має виражений нормалізуючий вплив на функцію і структуру щитоподібної залози. Завдяки своєму нормалізуючому впливу може успішно застосовуватися при всіх захворюваннях щитоподібної залози, які супроводжуються як підвищенням, так і зниженням гормональної функції.

Дитяче дозування наших фітоконцентратів залежить від маси тіла. На кожен кілограм ваги дитини дається 1 крапля, і цю добову дозу ділять на 2 прийоми, вживають як до їжі, так і після, обов'язково розводять невеликою кількістю води.

За необхідності додатково застосовуються інші фітоконцентрати, тому ми рекомендуємо звернутися в консультаційно-діагностичні центри Екомеду для отримання індивідуальної лікарської консультації.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

Чим раніше буде проведено лікування гіпоплазії щитоподібної залози, тим успішніше будуть результати. Це може допомогти перешкоджати розвитку незворотних наслідків. Така дитина нічим не буде відрізнятися від своїх однолітків. Пізня допомога може тільки зняти деякі симптоми, а ось з розвитком вже допомогти не зможе.

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України