рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Якщо докучають хвороби суглобів і хребта

Бережи здоров'я змолоду -саме від цієї поради, даного людьми похилого віку, нерідко легковажно відмахується молодь. А саме таку рекомендацію варто сприймати серйозно, особливо щодо профілактики захворювань суглобів і хребта. Адже, враховуючи наш малорухливий спосіб життя і численні фактори ризику, сьогодні ніхто не застрахований від остеохондрозу хребта, різних форм артриту, деформуючого артрозу і інших захворювань опорно-рухового апарату. Ось чому варто взяти на озброєння фітоконцентрати раработки і виробництва НВО Екомед.

 Коли слабкою ланкою в організмі є суглоби, стає зрозумілим вислів «рухатися зі скрипом». Ось чому важливо вчасно зайнятися профілактикою або лікуванням захворювань суглобів. Допомогти в цій нелегкій справі здатні фітоконцентрати Артросан та Лізорм.

Артросан містить водно-спиртові екстракти листя алое, квітів і насіння каштана, плодів шипшини та чаги, а також прополісу. Завдяки такому збалансованому складу активні компоненти Артросана мають протизапальні і знеболюючі ефекти, про що свідчить досвід його використання. Так, включення фітоконцентрата Артросан до складу комплексної терапії пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату (остеохондроз, ревматоїдний артрит, деформуючий спондильоз, періартрит і т.п.) сприяло зменшенню інтенсивності больового синдрому і ранкової скутості, збільшення амплітуди рухів в суглобах (Скляренко Е.Т., 2000) .

Артросан в домашній аптечці актуальний не тільки для пацієнтів з різними захворюваннями суглобів, а й для людей, діяльність яких пов'язана з підвищеними навантаженнями на опорно-руховий апарат.

Ще один фітоконцентрат від Екомеду, актуальний для відновлення нормальної роботи імунної системи - Лізорм. Адже аутоімунні процеси виникають при остеохондрозі і захворюваннях суглобів.

Лізорм містить водно-спиртові екстракти листя кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу),  звіробою, золототисячника, суниці, чистотілу, квіток цмину,  плодів аронії чорноплідної, кореня барбарису.

Включення Лізорму до складу комплексної терапії остеохондрозу хребта показало високу клінічну ефективність, а на ранніх стадіях сприяло зниженню тенденції переходу захворювання в хронічну форму - про це свідчать результати дослідження за участю 24 пацієнтів з остеохондрозом.

Включення Лізорму до складу комплексної терапії для попередження аутоімунного запального процесу сприяло досягненню вираженого ефекту не тільки під час 3-місячного курсу, а й протягом наступних 9 міс спостереження випробовуваних (Ляхова Т.Г., 2003).

Клінічні дослідження фітоконцентратів Артросану та Лізорму проводились на базі кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця та клініки захворювань суглобів Інституту травматології та ортопедії НАМН України, а також на базі Кремінського районного територіального медичного об'єднання.

Своєчасне комплексне обстеження і лікування, призначене фахівцем, допомагає уникнути прогресування захворювання, а також дозволяє зберегти повноцінну рухову активність, адже рух - це життя!

Прес-служба «Щотижневик АПТЕКА»

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

  

Читайте також:

Професійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактикиЩо таке Герпес і як його позбутися.Кліщі, бореліоз. Як попередити і позбутися від хвороби ЛаймаЯк вирішити проблему головного болю та мигрені
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України