рус     /     укр     /     eng

Артросан

Артросан всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Головні фактори зміцнення здоров’я, боротьби зі старістю й хворобами

Відновлення хребта – потужний важіль боротьби зі старістю й більшістю порушень і захворювань організму.

 Ми не замислюємося й навіть не підозрюємо, що причиною більшості захворювань печінки, жовчного міхура, нирок, підшлункової залози, серця тощо, є стан хребта. Центри керування функціями всіх наших органів перебувають у головному мозку, а передача керуючих сигналів проходить через спинний мозок. Наскільки це важливо ми розуміємо лише тоді, коли при серйозних травмаххребта частина нашого тіла виявляється паралізованою. Але ж у більшості людей через вікові або обмінні порушення у хребетному стовпі настільки погіршується проходження керуючих сигналів, що їх органи працюють усього лише наполовину або на третину. Наприклад, протрузіі міжхребетних дисків у грудному відділі можуть викликати атонію жовчного міхура (аж до його видалення) або аритмію серця, яка мало піддається лікуванню. Подібні порушення через хребет можуть відбуватися й з іншими органами нашого організму. Починається довічна медикаментозна залежність, яка через триваюче погіршення стану хребта стає малоефективною. Відновити працездатність і поліпшити якість життя або навіть уникнути оперативного втручання можна лише відновивши стан хребетного стовпа. Робити це треба обов'язково, тому що зміни в хребті – це не просте зменшення гнучкості, виникнення дискомфорту або болі у спині, а погіршення роботи усіх органів, прискорення старіння й навіть виникнення цілого ряду захворювань, причому часто декількох органів одночасно.

На жаль, відновити хребет зовсім непросто, тому що найбільше змін відбувається з міжхребцевими дисками, які не містять кровоносних судин, що доносять живильні речовини й лікарські засоби. Тому їх регенерація дуже утруднена, а ще важче впливати на вироблення синовіальної рідини (змащення), яка виробляється лише при русі, а в більшості сучасних людей дуже малорухливий спосіб життя.

Найбільш високий ефект по регенерації хрящовинної тканини (міжхребцеві диски й суглоби) забезпечує приймання функціонального засобу Екомеда Артросан-Спорт. Регенерація настільки повна, що багато пацієнтів позбулися міжхребцевих гриж без оперативного втручання. При прийманні Артросана-Спорт з перших же днів у більшості пацієнтів зникає больовий синдром, швидко зменшується скутість суглобів і поліпшується гнучкість хребта. Відразу ж поліпшується загальний стан організму, зменшуються застійні явища й поліпшується робота всіх органів за рахунок відновлення іннервації (проходження керуючих сигналів). Навіть ряд провідних спортсменів світу, у тому числі й олімпійські чемпіони, високо оцінили ефективність Артросан-Спорт і використовують його при відновленні після травм і в процесі підготовки до змагань.

Хрящовинні тканини мають високу органоспецифічність: у них немає прямого контакту із кров'ю через відсутність судин, але через постійний рух (тертя) мікрочастки їх відриваються й через міжтканинну рідину потрапляють у кровотік, де зустрічаються з имунокомпетентними клітинами. Останні вважають їх чужорідною тканиною й синтезують до них антитіла, які потім через лімфу проникають у суглоби й міжхребцеві диски й викликають їхнє руйнування. Міжхребцеві диски руйнуються, суглоби деформуються, виникає наростаючий біль і до того ж знову порушуються функції органів через порушення іннервації.

Регенерація хрящовинних тканин через постійну їхню деструкцію безглузда, спочатку треба погасити активність аутоимунного процесу. Найбільш ефективним на сьогодні тут є функціональний засіб Екомеда Лізорм. Залежно від активності аутоимунного процесу його необхідно вживати 2 або 3 рази на день, і на фоні його приймання можна робити регенерацію хрящовинних тканин Артросаном-Спорт.

Прийнято вважати, що проблеми із хребтом виникають тільки через вікові й обмінні порушення. На жаль, сучасні продукти харчування й малорухливий спосіб життя також викликає різні порушення нашого хребта, навіть із дитячого віку, наприклад, сколіоз. Артросан-Спорт і тут дає істотний ефект.

Артросан-Спорт корисний навіть при остеопорозі. Але більш повний ефект тут досягається в тому випадку, якщо його застосування доповнити засобом Екомеда Нефропатін-КН, який сприяє відновленню функції кори надниркової залози. Саме від гормонів кори надниркової залози залежить скільки кальцію й фосфору буде виводиться із кісткових тканин, а скільки відкладатися.

Артросан-Спорт також є надійним засобом профілактики змін у хребетному стовпі, що дозволяє попередити ряд захворювань, застійні явища в організмі, зберігати високу працездатність і відстрочити старість. 

Пилипчук В.С.

  ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЛІКАРЯ

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України