рус     /     укр     /     eng

Дреносан

Дреносан всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Які засоби допоможуть від пандемії Іспанського грипу

08.02.2018

Эту информацию можно прочитать на русском языке

Іспанський грип або іспанка - один з мутаційних різновидів вірусу грипу, найбільш агресивний з усіх, які знало людство. Вчені з'ясували, що іспанка відноситься до людського вірусу грипу і назвали його H1N1. Відмінною характеристикою такої агресивності виявилася здатність швидко, буквально блискавично, атакувати легені та руйнувати їх тканини. Сьогодні цей вірус не настільки агресивний, як це було у 1918-1919 роках пандемії. Проте, вчені були стурбовані питанням, наскільки він сьогодні здатний мутувати і як може бути небезпечним для людства.

Як правило, кожне захворювання має свої особливості і стадії розвитку. Але іспанка їх не має. Перебіг хвороби був непередбачуваним. Хворий міг померти протягом першої доби або за три дні. У ті часи не існувало противірусної терапії. Лікування було направлено на боротьбу із симптомами. Симптоми ж нагадували всі відомі хвороби відразу і лікарі не знали, від чого і як лікувати хворого. Лабораторій тоді нормальних не було, експрес аналізів також. Поки лікарі розбиралися з проявами хвороби, іспанка вже встигала забрати життя страждальця. Сьогодні ж віруси грипу достатньо вивчені і розуміння симптоматики дозволяє швидко встановити точний діагноз.

Іспанський грип характеризується дуже швидким розвитком хвороби, вона і в наш час гуляє світом, але вірус змінився і мутував. Він став набагато м'якішим і менш небезпечним, враховуючи на скільки далеко просунувся прогрес. Тепер здорова людина із міцною імунною системою може перенести іспанку набагато легше і без летального результату, а ускладнень може і не бути взагалі.

Загальна клінічна картина та симптоми іспанського грипу такі:
→ різкий головний біль
→ ломота
→ різке зниження артеріального тиску
→ тахікардія
→ сильна слабкість
→ різкий стрибок температури до критичних показників
→ сплутаність свідомості
→ кашель з мокротою і домішками крові
→ нудота і блювота на тлі сильної інтоксикації, спровокованої вірусом
→ аутоімунні відповіді на дію вірусу.

Всі симптоми розвивалися вже в перші три години. Сьогодні при таких грипозних симптомах терміново викликається швидка допомога. Пацієнта відвозять до відділу інтенсивної терапії для того, щоб хвороба не дала ускладнень. 

Ускладнення іспанського грипу

Відбувається відмова сердчено-судинної системи, нирок, швидкоплинна агресивна пневмонія і легенева кровотеча. По суті, всі хворі вмирають тільки від ускладнень. У нормі: коли імунна система пригнічує вірус,  то він швидко залишає організм. Одужання настає за тиждень. Температура може триматися до трьох днів на початку захворювання. Потім організм починає справлятися з вірусом. Чекати, що результат виявиться сприятливим самостійно не варто! Потрібно терміново кликати швидку допомогу, якщо з'явилися перераховані вище симптоми! При небезпечних штамах грипу відлік йде на хвилини!

Лікування іспанського грипу

Лікування проводиться все той же, що і при звичайному грипі. Хороший ефект в лікуванні іспанського грипу дає терапія імуномодуляторами. На сьогодні такий грип можна вилікувати в умовах стаціонару, і навіть не постраждати від ускладнень. Головне вчасно почати! При появі гострих симптомів діяти потрібно швидко, інакше з лікуванням іспанки можна запізнитися. Нові покоління противірусних препаратів, спрямованих на всі відомі віруси грипу, пом'якшують перебіг хвороби іспанки. В основі загальної терапії лежить принцип підтримки імунітету і допомогу йому в боротьбі з вірусом.

Необхідні заходи лікування:
→ вживання противірусних ліків в перші дві-три доби
→ постільний режим
→ зниження фізичних навантажень
→ рясне пиття пом'якшуючих і вітамінізованих рідин теплої температури
→ додаткове вживання підвищених доз вітаміну С
→ прийом засобів, що зміцнюють серцевий м'яз
→ жарознижуючі засоби, якщо температура перевищує 38 градусів
→ прийом засобів, що пом'якшують мокроту і допомагають їй легко відходити
→ астматикам додаткове вживання антигістамінних і протиастматичних засобів
→ гігієна
→ провітрювання приміщення, дотримання норм вологості повітря.
 

Профілактика іспанського грипу

 Найкраща профілактика - це зміцнення імунітету. Для цього в НВО Екомед розроблений ряд імуномодуляторів: Джерело, Джерело Пі, Джерело І.

Всі три цих натуральних фітоконцентрати мають противірусну дію. Джерело І - відрізняється швидкою противірусною дією, його можна вживати як для профілактики, так і для лікування. Джерело І сприяє виробленню власних імуноглобулінів і макрофагів, запускає систему інтерферону (ІФН) - найважливішого чинника неспецифічний резистентності
 організму, посилює захисні властивості слизових оболонок дихальної системи, не допускає подальший розвиток інфекційного процесу. В результаті активації неспецифічних факторів імунного захисту швидко припиняє процес зараження вірусами нових клітин, що має велике значення при будь-якому вигляді грипу.

Незважаючи на те, що хвороба іспанки охопила світ давно в минулому, пандемія грипу все ще може бути реальною. Щороку вірус грипу забирає життя людей з ослаблених імунітетом. Потрібно залишатися пильними, жити правильно, піклуватися про свій організм і тоді вірус не зможе встояти перед міццю Вашого міцного імунітету!

     Задати питання лікарю       Записатися на безкоштовну консультацію лікаря

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки

Читайте також:

Ох вже ці віруси ... і як з ними боротися.Сила профілактики для частохворіючих дітей - поставте захист від інфекціїГоловний біль від звичайних пігулокЯк позбутися алергії та поллінозу? Ефективний та перевіренний метод від Екомеду.
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України