рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

В Україні є надійний засіб проти грипу

 Ще не почалася зима, а в школах з початком осінніх похолодань класи були порожні на 30-40%. Ми знову виявилися не готовими до нашестя грипу та ГРЗ. Найбільш поширені за кордоном засоби проти грипу - щеплення, в Україні в силу об'єктивних виявилися малоефективними.

У зв'язку з невичерпної мінливістю збудників грипу успішну вакцинацію не гарантує навіть заздалегідь заготовлені 4-5 вакцин з актуальних штамів вірусу, а у нас вистачає коштів на 1-2 і то не самих актуальних. 

Ефективною вакцинації проти грипу в Україні перешкоджають і інші об'єктивні фактори. Щеплення проводяться для стимуляції вироблення власних антитіл до збудника грипу, а знищуються віруси спеціальними іммуннокомпетентнимі клітинами - фагоцитами, функції яких щеплення не підсилює.

На жаль, у багатьох жителів України постійними соціально-економічними стресами і неблагополучною екологією функції фагоцитозу настільки знижені, що роблять щеплення марними.

                                                 ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

Крім того, введення чужорідного білка в організм викликає побічні ефекти: головний біль, лихоманку, болі в м'язах і алергію, для зменшення яких вакцинацію необхідно проводити в 2-3 етапи, що ще більше ускладнює і здорожчує цей процес.

Відомі своїми альтернативними підходами до актуальних проблем медицини, фахівці Екомеду пропонують підсилювати власну здатність організму опиратися інфекціям - зміцнювати імунітет.

Такий підхід, на відміну від вакцинації, забезпечує гарантоване вироблення антитіл до будь-яких видів вірусів, що потрапили в організм, навіть до кількох одночасно.

Друга перевага в порівнянні з вакцинацією - це не тільки підвищення чутливості імунітету до вірусів, але і посилення його ресурсів для їх знищення, чого часто не вистачає організму при щепленнях.

Третя перевага - організм набуває або збільшує здатність боротися і з іншими захворюваннями, причому не тільки з вірусно-інфекційними.

Четверта - відсутність побічних дій, які притаманні при введенні чужорідного білка.

 Вищенаведені переваги при лікуванні і профілактиці грипу досягаються при застосуванні фітоконцентрату Джерело, що випускається НВО Екомед.

Співробітниками Київського науково-дослідного інституту епідеміології та інфекційних захворювань була проведена клінічна апробація фітоконцентрату Джерело при лікуванні важких форм грипу в клініці інституту, а також як засіб профілактики грипу у лікарів, які працювали під час епідемії в найбільш напружених її осередках.

Ефект був настільки обнадійливим і вражаючим, що Український центр науково-медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи розіслав по обласним відділам охорони здоров'я України інформаційний бюлетень про це нововведення в системі охорони здоров'я (випуск 5 з проблеми "Епідеміологія і профілактика інфекційних захворювань").

Апробація фітоконцентрату Джерело в дитячих дошкільних установах показала, що діти, які пройшли профілактику фітоконцентратом протягом року практично не хворіли на грип та ГРЗ, тоді як їхні однолітки перехворіли за цей час по 6-8 разів, але ж діти, які часто хворіють, не тільки ростуть кволими, а й відстають у розвитку.

Якщо врахувати ще високий і надійний ефект фітоконцентрату Джерело при лікуванні і профілактиці туберкульозу, гепатитів, інфекційних менінгітів (іноді, навіть у випадках, коли всі відомі засоби при цих захворюваннях були безсилі) стане ясно, що кращого засобу лікування і профілактики грипу, ГРЗ та цілого ряду інших вірусно-інфекційних захворювань поки не існує.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 


Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України