рус     /     укр     /     eng

Таблетована форма фітоконцентратів Екомед

Таблетована форма фітоконцентратів Екомед всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Як позбутися від дитячої ферментопатії

Этот материал можно прочитать на русском
Причини нестачі ензимів
Клінічні особливості ферментопатії
Як діагностують ферментопатію
Принципи класичного лікування
Методики і засоби Екомеду при ферментопатії

Харчова непереносимість у малюків, або ферментопатія, ензимопатія - явище поширене. Стан буває вродженим або набутим. Характеризується він відсутністю синтезу окремого ферменту або недоліком його кількості. Неможливість вироблення біологічно активних речовин організмом робить дитину нездоровою. Відхилення вимагає лікарського втручання.

Причини нестачі ензимів

Що таке ферменти? ФЕРМЕНТИ (від лат. Fermentum - бродіння, закваска) це ензими, специфічні білки, що збільшують швидкість протікання хімічних реакцій в клітинах всіх живих організмів. Наука про ферменти називається ензимологія.

Чи буде дитина страждати ферментопатією, вирішує генетика. Гени, відповідальні за вироблення ферментативних молекул, мутують і порушують молекулярну формулу БАВ, чому ензим стає непрацездатним. Патологічні зміни зберігаються на генному рівні і передаються нащадкам.

Залежно від конкретних ензимів, що не виробляються підшлунковою залозою, спадкові ферментопатії поділяються на кілька захворювань - альбінізм, фенілкетонурію, алкаптонурію.

Порушення синтезу БАР спотворює вуглеводний обмін і викликає стан, характерний для цукрового діабету, глікогенозу, непереносимості лактози. Ферментативні порушення функцій шлунково-кишкового тракту проявляються муковісцидозом. Також у дитини можуть бути виявлені порушення обміну стероїдів і синтезу білків.

Аліментарна, або вторинна ферментопатія у дітей розвивається внаслідок впливу різних чинників:

1. слабке кишкове всмоктування;
2. порушення травних процесів;
3. неправильний режим і раціон харчування;
4. інфекційно-запальні хвороби кишечника;
5. дефіцит коферментів - водорозчинних вітамінів;

6. вживання продуктів харчування, перенасичені солями важких металів і вирощених на пестицидах.

Клінічні особливості ферментопатії

У новонародженого малюка симптоми неприйняття їжі проявляються слабо. Але в міру наростання дефіциту ферментів і зростання дитини батьки можуть помічати такі аномальні явища, як:

• судомні напади;
• паралізація по центральному типу;
• підвищена дратівливість;
• відставання в розвитку - нервово-психічному або фізичному (або два випадки відразу);

• атаксія - неузгодженість роботи м'язів при достатній міцності (проявляється розладом координації рухів).

При лактозній недостатності у немовляти ознаки і симптоми ферментопатії проявляються посиленим газоутворенням, діареєю, болями в животі. Целіакію у дитини мами і тата можуть запідозрити по затримці росто-вагових показників, нудоті, блювоті і підвищеній збудливості.

Муковісцидоз як ознака ферментативної недостатності визначається вже на другу добу після народження. Новонароджений блідне і стає млявим, але при цьому не спокійний. Після годування він часто відригує або відригує весь вміст шлунку (в масах проглядається жовч). Животик виглядає роздутим.

При галактоземії симптоми наростають у міру накопичення організмом токсичних метаболітів. Порушення розщеплення лактози проявляється змінами здоров'я:

1. блювота;
2. пронос;
3. жовтяниця;
4. затримка росту;
5. цироз печінки;
6. дистрофія очного кришталика;

7. специфічний запах від тіла дитини, його сечі і калу.

Як діагностують ферментопатію 

Раннє виявлення ферментопатії стає можливим завдяки розробці такого способу діагностики, як скринінг «П'яточка».

Проводять його в пологовому будинку, взявши на дослідження кілька крапель крові з п'яти новонародженого. При виявленні патологічних речовин маму направляють на медико-генетичну консультацію. Їхати в клініку потрібно разом з дитиною, її фахівці допоможуть уточнити діагноз.

Принципи класичного лікування

Основним напрямком в лікуванні різних форм ензімопатії є дієта. Виключення з раціону речовин які несприймаються дозволяє добитися поліпшення самопочуття малюка.

З раціону новонародженого, який страждає лактозною недостатністю, виключають молоко. При гиполактазії для вигодовування дитини використовують суміші з низьким вмістом лактози. Стан алактазія коректують сумішами, в складі яких лактози взагалі немає.

При целіакії меню позбавляють продуктів з глютеном. Малюкові забороняється їсти макаронні і хлібобулочні вироби, каші, крупи. М'ясних, рибних консервів і ковбасних виробів з добавлянням глютеновмісних злакових культур в дитячій їжі бути не повинно. У багатьох випадках призначаються ферментні препарати.

Методики і засоби Екомеду при ферментопатії

 На відміну від існуючих фарм препаратів, які носять замісний характер, застосування фітопрепаратів Екомеду є стимулювання розвитку і роботи підшлункової залози для формування її власної природної функції. Наші засоби безпечні для дітей будь-якого віку. При ферментопатії в Екомеді застосовують фітоконцентрати Панкрен, Ренорм, Світанок.

Панкрен нормалізує трофіку екзокринних клітин підшлункової залози, покращує їх основні функції - секреторну і ферментоутворюючу. В результаті поліпшуються всі функції організму, тому що саме з розщеплення їжі починаються обмінні процеси, а їх порушення в результаті неповноцінного травлення викликає цілий ряд хвороб, в першу чергу печінки і жовчного міхура. Крім того, при хронічному панкреатиті виникає непереносимість певних видів продуктів, здуття живота, відчуття важкості, нудоти, розладів випорожнення та ін. Нормалізація за допомогою Панкрен зовнішньо-секреторної функції підшлункової залози дозволяє не тільки позбутися від цих симптомів, а й уникнути довічної залежності від ферментних засобів. Вживання фітоконцентрату полегшує засвоєння овочів, молочних, жирних продуктів та іншої їжі, яка викликає диспепсичні розлади у пацієнтів з хронічним панкреатитом і диспанкреатизмом.

Фітоконцентрат Ренорм сприяє детоксикації організму, яка є при ферментопатії: регуляції процесу травлення, нормалізації обміну речовин і функції печінки, регенерації тканин і стабілізації клітинних мембран органів шлунково-кишкового тракту.

При застосуванні фітоконцентрату Світанок зменшуються явища інтоксикації (слабкість, діарея, блювота або нудота, зниження апетиту та ін.), Досягається протиалергічна дія (особливо при алергіях на ліки та зовнішні алергени), забезпечується нормалізація функцій печінки, очищується організм, а також не відбувається виведення корисних речовин (вітамінів, мінералів і т.п.) на відміну від адсорбентів, все це дозволяє, в разі необхідності, проводити тривалий курс лікування.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України