рус     /     укр     /     eng

Дреносан

Дреносан всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Все, що потрібно знати про бронхіт

 Всі ми досить часто хворіємо на простудні захворювання, тому більшість з нас хоча б раз перенесли бронхіт.

БРОНХІТ - запалення слизової оболонки бронхів, причиною якого зазвичай служить інфекція. Він може виникнути самостійно, наприклад, після прогулянки на холодному вітрі, або стати ускладненням інших захворювань - грипу, ГРВІ, фарингіту.

Перші ознаки - першіння в горлі і осиплість голосу, потім до цих симптомів приєднується сухий кашель, який посилюється ночами. Через кілька днів (зазвичай 3-4) кашель стає вологим -з'являється мокрота. Іноді при бронхіті піднімається температура, яка, втім, рідко буває високою. Якщо бронхіт протікає важко, може з'явитися задишка і біль в районі ребер. Середня тривалість захворювання - близько 2 тижнів, зазвичай через цей час прохідність бронхів відновлюється і кашель проходить.

Але якщо ви підозрюєте, що у вас бронхіт, краще не чекати поки хвороба пройде самостійно, а почати лікування. Справа в тому, що без лікування бронхіт може з гострої форми перейти в хронічну. А це вже серйозно. Якщо хронічний бронхіт загострюється часто, легені поступово склерозуються: на місці повітряної легеневої тканини виникає груба рубцева. А звідси вже недалеко до легеневої недостатності, задишки при найменшому фізичному навантаженні, патологічних змін в серці (склерозовані легені не можуть насичувати кров киснем). Серед ускладнень гострого бронхіту і такі серйозні захворювання, як пневмонія і емфізема легень. Зіткнувшись з бронхітом, багато кидаються в аптеку за відхаркувальним препаратами і роблять дуже поширену помилку. На першій стадії захворювання, коли кашель ще не супроводжується виділенням мокроти, відхаркувальні засоби можуть лише погіршити запалення слизової. В цей час краще обійтися фітоконцентратами: Джерело Пі, Джерело - І (Іmmunoxel), Бронхін, Полінорм.

Джерело Пі дозволить збалансовано підвищити до верхньої межі всі функції клітинного і гуморального імунітету - від вироблення антитіл до потрапивших в організм вірусів і бактерій і аж до механізмів їх знищення в крові та лімфі. Джерело Пі дозволить швидко знищити в організмі практично всі види бактерій. Цей засіб можна вживати як для профілактики, так і для боротьби з отитами, синуситами, гайморитами, ангіною і бронхітами всіх видів.

Завдяки застосуванню фітоконцентрату Джерело - І (Іmmunoxel) відбувається швидке припинення процесу зараження вірусами нових клітин, також він використовується при наявності гострих і хронічних вірусно-мікробних процесів, профілактики пневмоній у ослаблених хворих.

При вживанні Полінорму відновлюються міжклітинні обмінні процеси у всьому організмі, поліпшується якість лікування, прискорюється виведення токсинів, ніж полегшується стан пацієнта при інтоксикації.

Бронхін - комплексний рослинний засіб, який випускається в різних формах. До складу фітоконцентрату входять екстракти листовика сколопендрового, пагонів багна, трави горця пташиного (споришу), материнки, фіалки, кореня солодки. У комбінації ці рослини діють ще більш ефективно. Уже з перших днів вживання Бронхіну пом'якшуються прояви бронхіту - зволожується кашель, зменшується бронхоспазм, полегшується відкашлювання. Підтверджено, що при застосуванні фітоконцентрату Бронхін зникає необхідність у використанні інших бронхолітичних та муколітичних препаратів. Він є ефективним комплексним протизапальним, бронхолітичним, муколітичним, бронхо-ділятаторним засобом. Фітоконцентрат посилює фізіологічну активність миготливого епітелію і моторну функцію бронхіол, сприяє просуванню мокротиння з нижніх відділів дихальних шляхів у верхні і виведенню її назовні. Ця дія поєднується з посиленням секреції бронхіальних залоз і зменшенням в'язкості мокротиння.

Краще запобігти бронхіт, втім - як і будь-яке захворювання. При підозрі на бронхіт не затягуйте з візитом до лікаря. При наявності бронхіальної астми або серцево-судинних захворювань потрібно бути особливо уважним до свого здоров'я. Якщо у вас або вашої дитини часто виникають бронхіти, то без лікарської консультації не обійтися.

         Задати питання лікарю        Записатися на безкоштовну консультацію лікаря

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Професійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактикиЩо таке Герпес і як його позбутися.Кліщі, бореліоз. Як попередити і позбутися від хвороби ЛаймаЯк вирішити проблему головного болю та мигрені
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України