рус     /     укр     /     eng

Діабетін

Діабетін всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Атопічний дерматит: як і чим допомогти дитині?

 Суха шкіра, червоні щічки, набряки, сильне занепокоєння і невщухаючий плач - ось що бачать батьки дитини з атопічним дерматитом.

Немовля не може пояснити, що його турбує, і лише криком дає зрозуміти, що йому некомфортно і погано. Пожаліти малюка, захистити і допомогти - перше бажання близьких в цей період. Але лікувати атопічний дерматит у дітей набагато важче, ніж попередити захворювання. Фахівці Екомеду розкажуть про те, якою має бути профілактика атопічного дерматиту з народження і що робити при його загостренні.

Атопічний дерматит - хронічне захворювання алергічної природи, він не заразний і може довгий час не проявлятися. Але коли загострюється, симптоми його не найприємніші: постійна сверблячка, мокнучі розчухування по всьому тілу, лущення шкіри, які заважають спати, грати і розвиватися.

Звідки це взялося?

Мами дітей з атопічним дерматитом часто звинувачують в хворобі себе: свій спосіб життя під час вагітності або дієту при годуванні. Вони переживають, що дитині доведеться жити в особливих умовах: наприклад, не ходити в садок через загострення хвороби або є тільки певні неалергенні продукти. До страхів за здоров'я малюка додаються побоювання, що через захворювання доведеться перебудовується все життя сім'ї. Чи вийде мама на роботу, коли прийде час? Чи зможе родина поїхати на відпочинок? Чи не на всі ці питання може відповісти лікар, але він, як хороший фахівець і заспокоїть батьків: прямої провини мами в тому, що дитина захворіла, немає. З'їдений в вагітність гамбургер або випита пляшка газованої води не причина дитячих страждань. Основний фактор захворювання - спадковість. Якщо атопічний дерматит є у обох батьків, хвороба передасться дитині в 50-80% випадків. Якщо ж хворіє тільки тато або мама, можна говорити про 40-50% ймовірності захворювання.

За останні 16 років кількість дітей з атопічним дерматитом збільшилася вдвічі: крім спадкового чинника, на дитяче здоров'я впливають як якість повітря великих міст і жорстка вода, алергени, яких стає все більше, некорисна їжа - все те, що є в мегаполісах з надлишком. Саме з цієї причини в селах атопічний дерматит зустрічається вкрай рідко. Батькам потрібно врахувати всі ці фактори і проявити пильність: якщо шкіра дитини схильна до атопії - потрібна профілактика! Клінічні прояви потрібно і можна попередити.

У чому особливості шкіри, схильної до атопії?

Якщо шкіра малюка дуже суха, шорстка, а також лущиться, то дитина чухається так, що не може заснути, а на ліктях, під колінами, на тильній стороні рук, шиї, на лобі або на щоках з'являються симетричні червоні плями, то це означає, що у дитини є ознаки схильності до атопічного дерматиту. І батькам відразу потрібно проконсультуватися з педіатром.

Що ж робити?

Для мами, яка зіткнулася зі спалахом атопічного дерматиту у дитини, призначення гормональних мазей дерматологом завжди звучить як вирок. Щоб уникнути застосування глюкокортикостероїдних засобів можна, і навіть необхідно, ввести в практику догляду за шкірою дитини використання натуральних і нешкідливих засобів Екомеду - фітоконцентратів Алергіл і Ренорм К і інші.

  • Алергіл застосовують для протирання шкіри вранці, Ренорм К - ввечері. Для їх використання і Алергіл і Ренорм К додають в дитячий крем в співвідношенні 1 частина фітоконцентрату на 3 частини крему. Всередину призначають фітоконцентрати Лізорм і Полінорм. Їх застосовують по черзі: 2 місяці Лізорм і 2 місяці Полінорм.
  • Поскільки при атопічному дерматиті існує залежність стану шкіри від стану печінки, то після застосування фітоконцентрату Світанок курсом від 2 до 4 місяців настає довготривала ремісія.
  • Для дітей з порушенням функції товстого кишечника для нормалізації стану шкіри рекомендуємо застосування фітоконцентрату Ренорм.
  • Дітям з порушенням роботи підшлункової залози для лікування шкіри потрібно вживати фітоконцентрати Панкрен від 2-3-х місяців. Це поліпшить всмоктування в тонкому кишечнику і знизить антигенне навантаження на імунну систему дитини.

У наших силах допомогти дитині підтримувати шкіру здоровою і вести повноцінний спосіб життя. Захищайте схильну до атопії шкіру з народження, і вашого малюка не будуть турбувати свербіж і сухість шкіри. Бажаємо одужання!

 Задати питання лікарю       Записатися на безкоштовну консультацію лікаря

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України