рус     /     укр     /     eng

Артросан

Артросан всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Від щеплення до імунітету

Эту информацию можно прочитать на русском

Від Дженнера пройшло багато часу і щеплення вже як медична технологія стала повсюдною. І в природі, і в руках вчених виникли багато видів і штами вірусів і бактерій, створені захищають життя сироватки, але звичні щеплення, на превеликий жаль, все ще не задовольняють вимогам цілковитій безпеці для здоров'я. Не секрет, що через щеплення епідеміологи стали управляти епідемічними процесами. Кампанія зі щеплення уподібнюється великим, спекотним баталіям, де доля окремого солдата відійшла на другий план. То тут, то там присоромлені медики зізнаються, що якась дитина захворіла важким хронічним захворюванням після планового щеплення, «хоча з повною впевненістю можна ні стверджувати, ні спростувати» ... То тут, то там чується про поразку імунної та нервової системи у щеплених дітей. Так багато різних, заборонених в медичному суспільстві, тим для обговорення залишається після прищеплювальної жниви: часті головні болі, астеновегетативний синдром, аутизм, поствакцинальний енцефаліт, судоми, поствакцинальні захворювання нирок у вигляді нефриту, ізольованою гематурії, лейкоцитурії, піурії, алергічні висипи, анафілаксія, астматичні прояви з боку органів дихання. 

А тепер на хвилинку уявіть, що в спеціальному розділі «Е» з міжнародною класифікацією хвороб, травм і причин смерті деякі способи «збереження здоров'я» сучасної людини обнесені до розряду «травм і пошкоджень» через їх небажаних побічних ефектів. Серед іншого представлені і ятрогенні пошкодження, обумовлені введенням вакцин. Відсутність надійних методів вивчення безпеки вакцин, точної оцінки імунологічної відповіді у експерименті і на практиці, в цілому діагностичних служб за наслідками використання вакцин, має свої глобальні наслідки. Відповідь на питання чи є між щепленням і здоров'ям знак рівності зводиться до скупого слову «ні». При цьому виникає одвічне питання «що робити?» Відповідь на це питання зрозуміле і просте - відновлювати здоров'я імунної системи.

Здорова імунна система з одного боку дає біологічний щит від інфекційних хвороб, а з іншого, якщо мова зайде про важких, небезпечних для життя інфекціях, дозволить пережити вакцинацію від них без шкідливих наслідків. У стінах НВО Екомед завдання підготовки і відновлення імунітету вирішують препарати серії Джерело. Ці інноваційні та нешкідливі засоби мають
  імуномодулюючу, м'яку імуностимулюючу, протизапальною і оптимізують регенерацію діями. Фітоконцентрат Джерело-І був премійований в 2013 році Канадським урядом і фондом Білла Гейця на конкурсі «Зірки Глобального Охорони здоров'я». Джерело-І дозволяє відновлювати здоров'я навіть при важких вірусних захворюваннях і антибіотикорезистентних формах туберкульозу.

Впровадження в лікарську практику фітоконцентрату Джерело-І дозволяє у випадках інфекційних захворювань уникати розвитку небезпечних для життя ускладнень, прискорити одужання пацієнтів інфекційних клінік і фтизіатричних відділень. Добре зарекомендував себе препарат і при грипі. Застосування фітоконцентрату Джерело-І з перших днів хвороби не давало грипу перейти в токсичні форми хвороби, вражати тканину легені і судини. Фітоконцентрат Джерело-І продовжує життя хворих з ВІЛ-інфекції, не дає розвинутися СНІДу. 

Зараз, напередодні епідемії грипу, саме час подумати про те, що вибрати для себе - щеплення або відновлення імунної системи. А фітоконцентрат Джерело-І завжди під рукою, його ціна доступна для всього населення України. Він продається в багатьох аптеках, а якщо виникають питання з його доставкою, то достатньо зателефонувати за номером (044) 463-50-77.

   Задати питання лікарю       Записатися на безкоштовну консультацію лікаря

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Професійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактикиЩо таке Герпес і як його позбутися.Кліщі, бореліоз. Як попередити і позбутися від хвороби ЛаймаЯк вирішити проблему головного болю та мигрені
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України