рус     /     укр     /     eng

Предзарен

Предзарен всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Бережіть нирки змолоду

Осінь, з традиційними для неї холодами і вогкістю, є не лише часом простудних захворювань і сезонною депресію, але і виникнення проблем з нирками. 

Значення нирок в організмі важко переоцінити. Крім всіх відомих функцій виведення з організму азотистих шлаків і чужорідних речовин, а також надлишку органічних речовин і води, нирки беруть участь в регуляції об'єму крові, позаклітинній рідині, концентрації активних речовин в крові, іонного складу сироватки крові.

Крім того, вони беруть участь в регуляції артеріального тиску, кровотворення (гемоглобін), кислотно-лужного показника (рН) крові, а також беруть участь в обміні білків, ліпідів і вуглеводів, модулюють дію гормонів.

Крім великих функціональних навантажень, у нирок і величезне фізіологічне перевантаження-кожну добу з 180-200 л первинної сечі нирки фільтрують 1,5-2 літра рідини з шкідливими речовинами для виведення з організму.

При цьому на нирки, вага яких не перевищує 0,5% маси тіла, подається величезна кількість крові (до 25%). Більшість з нас ще і додатково посилює напружену і багатогранну роботу нирок вимушеним вживанням медикаментів або добровільним споживанням алкоголю, не замислюючись, що нирки надзвичайно чутливі до токсичного впливу багатьох медикаментів і алкоголю.

Додайте сюди ще й сильне забруднення питної води (про що вже давно б'ють на сполох фахівці) і навколишнього середовища, і стане ясно, що без нашої допомоги наші нирки навряд чи впораються.

Існуючі засоби, впливають в основному на видільну функцію нирок (сечогінної, урікотеличної і азотвидільної дії) при застосуванні дуже часто порушують багато інших важливих функції нирок.

До того ж, вони мало придатні для актуальної нині профілактики захворювань нирок. Тому розробка вченими НВО Екомед лікувально-профілактичного засобу саме для нормалізації більшості функцій нирок породила у клініцистів великі надії на прогрес в лікуванні і профілактиці дуже поширених нині захворювань нирок.

Очікування фахівців багато в чому справдилися. Новий вітчизняний фітоконцентрат Нефропатін при апробації в провідних спеціалізованих клініках (в тому числі і дитячих) показав виражений ефект щодо нормалізації виведення азотовмісних речовин з організму і оптимізації концентраційної здатності нирок.

Розроблений Екомед фітоконцентрат нормалізує електролітний баланс і іонний склад сироватки крові, ацідо- і амонігенез. Нефропатін нормалізує також участь нирок в обміні білків ліпідів і вуглеводів, зменшує явища сечового синдрому (кристалурії, лейкоцитурії, протеїнурії, ерітроцітурії).

При такому різноманітті корисних дій фітоконцентрат Нефропатін не викликав побічних дій, більш того - нейтралізував побічні дії на нирки більшості медикаментів. Фахівці підкреслюють також хорошу переносимість Нефропатіну, ефективність його при поєднанні з іншими засобами, а також приємні смакові якості, що полегшує застосування для лікування дітей.

Фітоконцентрат Нефропатін - чудовий засіб для профілактики захворювань нирок, якими в тій чи іншій мірі страждає більшість населення України.

      Задати питання лікарю       Записатися на безкоштовну консультацію лікаря

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України