рус     /     укр     /     eng

Таблетована форма фітоконцентратів Екомед

Таблетована форма фітоконцентратів Екомед всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Бережіть нирки змолоду

Осінь, з традиційними для неї холодами і вогкістю, є не лише часом простудних захворювань і сезонною депресію, але і виникнення проблем з нирками. 

Значення нирок в організмі важко переоцінити. Крім всіх відомих функцій виведення з організму азотистих шлаків і чужорідних речовин, а також надлишку органічних речовин і води, нирки беруть участь в регуляції об'єму крові, позаклітинній рідині, концентрації активних речовин в крові, іонного складу сироватки крові.

Крім того, вони беруть участь в регуляції артеріального тиску, кровотворення (гемоглобін), кислотно-лужного показника (рН) крові, а також беруть участь в обміні білків, ліпідів і вуглеводів, модулюють дію гормонів.

                              ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

Крім великих функціональних навантажень, у нирок і величезне фізіологічне перевантаження-кожну добу з 180-200 л первинної сечі нирки фільтрують 1,5-2 літра рідини з шкідливими речовинами для виведення з організму.

При цьому на нирки, вага яких не перевищує 0,5% маси тіла, подається величезна кількість крові (до 25%). Більшість з нас ще і додатково посилює напружену і багатогранну роботу нирок вимушеним вживанням медикаментів або добровільним споживанням алкоголю, не замислюючись, що нирки надзвичайно чутливі до токсичного впливу багатьох медикаментів і алкоголю.

Додайте сюди ще й сильне забруднення питної води (про що вже давно б'ють на сполох фахівці) і навколишнього середовища, і стане ясно, що без нашої допомоги наші нирки навряд чи впораються.

Існуючі засоби, впливають в основному на видільну функцію нирок (сечогінної, урікотеличної і азотвидільної дії) при застосуванні дуже часто порушують багато інших важливих функції нирок.

До того ж, вони мало придатні для актуальної нині профілактики захворювань нирок. Тому розробка вченими НВО Екомед лікувально-профілактичного засобу саме для нормалізації більшості функцій нирок породила у клініцистів великі надії на прогрес в лікуванні і профілактиці дуже поширених нині захворювань нирок.

Очікування фахівців багато в чому справдилися. Новий вітчизняний фітоконцентрат Нефропатін при апробації в провідних спеціалізованих клініках (в тому числі і дитячих) показав виражений ефект щодо нормалізації виведення азотовмісних речовин з організму і оптимізації концентраційної здатності нирок.

Розроблений Екомед фітоконцентрат нормалізує електролітний баланс і іонний склад сироватки крові, ацідо- і амонігенез. Нефропатін нормалізує також участь нирок в обміні білків ліпідів і вуглеводів, зменшує явища сечового синдрому (кристалурії, лейкоцитурії, протеїнурії, ерітроцітурії).

При такому різноманітті корисних дій фітоконцентрат Нефропатін не викликав побічних дій, більш того - нейтралізував побічні дії на нирки більшості медикаментів. Фахівці підкреслюють також хорошу переносимість Нефропатіну, ефективність його при поєднанні з іншими засобами, а також приємні смакові якості, що полегшує застосування для лікування дітей.

Фітоконцентрат Нефропатін - чудовий засіб для профілактики захворювань нирок, якими в тій чи іншій мірі страждає більшість населення України.

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Від щеплення до імунітетуЩоб тіло не костянілоПодагра піде і не повернеться. Екомед допомагаєФітоконцентрати Екомеду для нормалізації травлення
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України