рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Коли атакує цукровий діабет!

 Будь-яке захворювання в тій чи іншій мірі накладає відбиток на життя пацієнта: весь світ сприймається через його призму. Особливо несолодкої вона стає у людей з цукровим діабетом. Адже ті, у кого ця хвороба розвинулася в зрілому віці, як правило, страждають від надмірної ваги і ожиріння, ведуть малорухливий спосіб життя. Найбільш поширений ЦД II типу, при якому знижується чутливість тканин організму до глюкози (інсулінорезистентність). Як наслідок, це основне джерело енергії не засвоюється. У міру прогресування захворювання відбувається виснаження клітин підшлункової залози, відповідальних за виробництво інсуліну: тоді доводиться призначати індивідуально підібрану дозу цього гормону. І в тому, і в іншому випадку пацієнтам з ЦД знадобиться натуральний засіб Діабетін, який має виражену анорексигенну дію (знижує апетит), сприяє зниженню маси тіла, зменшує рівень холестерину і ліпопротеїнів у крові, гальмує прояви діабетичних ангіопатій та нейропатій. Крім поліпшення загального стану, Діабетін значно знижує спрагу, сухість у роті, ніктурію. Виражений анорексигенний ефект фітоконцентрату дає можливість хворим зменшувати денний обсяг їжі, що полегшує необхідне для діабетиків дотримання дієти. 

                                  ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

Якщо при деяких інших захворюваннях рекомендації лікаря дотримуватися певної дієти часто сприймаються хворими кілька абстрактно, то при ЦД про заборонені продукти знають, як правило, все. Адже підступність підвищеного рівня глюкози в крові полягає в розвитку всіляких ускладнень: ураження нервової системи, судин головного мозку і нирок, високий ризик атеросклерозу і, також серцево-судинних катастроф.

Ось чому в разі ЦД пацієнти пам'ятають про необхідність приділяти належну увагу своєму раціону і бути фізично активними: проведення цих заходів може сприяти компенсації порушень вуглеводного обміну. При профілактиці та боротьбі з ЦД слід дотримуватися особливої дієти і, звичайно ж, не забувати про лікарські рослини, що роблять позитивний вплив на підшлункову залозу. З цієї причини варто взяти на замітку Діабетін.

До складу фітоконцентрату входять водно-спиртові екстракти листя шавлії, берези, чорниці, трави звіробою, цикорію, полину і інші рослинні компоненти, які широко застосовують при захворюваннях органів травлення.

Діабетін сприяє нормалізації обміну речовин при ЦД, що підтверджено результатами клінічних досліджень. В одному з них взяли участь 10 дітей у віці від 2 до 14 років з тяжкою формою ЦД I типу, до складу комплексної терапії яких були включені фітоконцентрати Діабетін, а також Панкрен і Лізорм. Як свідчать результати дослідження, 10-тижневе вживання Діабетіну (паралельно з вищеназваними фітоконцентратами) в складі комплексної терапії у 70% дітей призвело до зниження концентрації глюкози в крові. Крім того, відзначалося значне поліпшення їх загального стану, апетиту і травлення; зменшення стомлюваності, кількості скарг на біль в животі (Висоцький А.А., Костіна Г.Н., 2002).

В іншому дослідженні були задіяні 15 пацієнтів з ЦД, які брали цукрознижувальні препарати, в раціон яких протягом 23-х тижнів включали Діабетін. В цьому випадку фітоконцентрат сприяв зменшенню спраги, сухості в роті, зниження концентрації глюкози в крові, ваги, а також поліпшенню травлення (Боднар І.М., 2000).

Пам'ятайте, Ви завжди можете сказати: "Ні, Діабет! Я сильніше і буду жити довго і щасливо! Віддаючи своє життя коханим, дітям і онукам, а не хворобі!"

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Для отримання схеми вживання наших препаратів та індивідуального призначення лікаря або консультації щодо попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (044) 463-06-30 (консультації  безплатні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 


Читайте також:

Професійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактикиЩо таке Герпес і як його позбутися.Кліщі, бореліоз. Як попередити і позбутися від хвороби ЛаймаЯк вирішити проблему головного болю та мигрені
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України