рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Поліноз. Як позбутися алергії?

 Сльози, соплі струмочком, свербіж, чхання і головний біль - і це все в період, коли стало тепло, літають метелики, співають пташки і цвітуть «улюблені квіти». Для кожного алергіка - ця пора особлива в році. І, як завжди, нас «лікують» антигістамінними засобами. А разом з ними додаються побічні дії:

* сонливість і втрата працездатності; 
*  загальмованість і заборона на керування автомобілем;
* заборона на вживання навіть легкого алкоголю;
* найсильніший токсичний удар по печінці.

А так хочеться жити по людськи!

УЯВІТЬ СОБІ: цвітуть дерева і пахнуть квіти, а алергії все немає і немає. Здається - це рай на землі.

Не віриться, що так може бути?  РІШЕННЯ Є!  Фітоконцентрати ЕКОМЕД зупинять прогресування алергії у Вашому організмі.

Також читайте: Порівняння дії препаратів сучасної фітотерапії ЕКОМЕДа і синтетичних фармпрепаратів при лікуванні різних захворювань людини

Лідер сучасної фітотерапії НВО «ЕКОМЕД» пропонує новаторські методи боротьби з алергією:

  • Методика відновлення здоров'я препаратами Екомед - це клінічно доведена надійність і перевірена 20-річним досвідом ефективність
  • Дія наших препаратів призводить до повного відновлення функцій органів імунної системи, зберігає результати лікування і усуває механізми хвороби
  • Препарати Екомед не мають побічних ефектів
  • Ціни доступні кожному. Екомед - економна медицина.

Також читайте: Унікальність авторської технології виробництва препаратів ЕКОМЕД

Вирішення питання алергії вимагає комплексного підходу. Для цього ми маємо цілий арсенал несінтетичних препаратів:

Алергіл - підвищує здатність сироватки крові інактивувати вільний гістамін, знижує чутливість організму до дії алергенів і сприяє швидкому їх виведенню, зменшує схильність до алергічних проявів, значно зменшує реакцію на всі види алергенів, зменшує свербіж, набряк, запалення.

Лізорм - діє на імунні фракції сироватки крові, нормалізує активність системи компліменту, відповідь імунітету і вироблення антитіл, активність лімфоцитів і розщеплення циркулюючих імунних комплексів, ліквідує причини алергічних і аутоімунних реакцій. Сприяє нормалізації імунної відповіді, що часто дозволяє повністю ліквідувати причини виникнення алергії. Застосування Лізорму призводить до поступового зменшення реакції на алергени.

Особливо важливо не допустити накопичення в організмі шкідливих речовин від продуктів харчування, ліків і т.д. Інакше не вдасться уникнути різних порушень обміну речовин і алергічних реакцій. Найкраще з цим справляється головний санітар організму - наша печінка. Гепатопротектор Світанок не тільки надійно захищає клітини печінки від шкідливих речовин, а й ефективно відновлює всі її захисні і обмінні функції.

Ненатуральні продукти харчування викликають ферментопатію і різноманітні порушення структури і функції підшлункової залози. Нерідко в таких випадках через незавершеність обмінних процесів в організмі починає накопичуватися ацетон. І тоді дуже ефективним стає такий препарат Екомеду як Панкрен, який не тільки відновлює структуру і функцію підшлункової залози, а й ліквідує ферментопатію навіть у тих випадках, коли вважають що це не можливо і призначають замісну терапію, яка може стати довічною. Панкрен знижує алергічність складних білкових молекул одержаних з їжею.

Ренорм - підсилює репаративні процеси у слизових оболонках шлунково-кишкового тракту, нормалізує моторику, секрецію і всмоктування. Нормалізує активність мікрофлори кишечника, чим знижує алергічні реакції, а також сприяє виведенню алергенів природним шляхом.

Полінорм - стимулює відновлювальні процеси у всьому організмі, нормалізує регуляторні взаємозв'язки між клітинами, виводить алергени й токсини з клітин і міжклітинних просторів природим шляхом.

Призначити індивідуальну схему Вам допоможуть лікарі наших центрів. Це безкоштовно. Бажаємо Одужання!

Для отримання схеми вживання наших препаратів та індивідуального призначення лікаря або консультації щодо попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (044) 463-06-30 (консультації  безплатні).

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Від щеплення до імунітетуЩоб тіло не костянілоПодагра піде і не повернеться. Екомед допомагаєФітоконцентрати Екомеду для нормалізації травлення
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України