рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Нервові клітини відновлюються!

Кожна нервова клітина, як панівна королівна, повинна взяти від організму гідне утримання, бо інакше занедбана і знесилена вона втратить розподільчі та керуючі функції. Фахівці ЕКОМЕДу при лікуванні захворювань нервової системи застосовують фітоконцентрат Неврін. В основі його дії лежить оптимізація функціонування нейроглії, яка формує покращене середовище для життя нейронів та активує нейролеммоцити, які є клітинами – ремонтниками у нервовій системі...

Дитячий церебральний параліч, епілепсія, хвороба Паркинсона, розсіяний енцефаломієліт, енцефалопатії з психічними розладами у людей похилого віку, інсульти, травми головного і спинного мозку – всі ці хвороби потребують одної головної передумови для лікування людини - здорової нервової клітини.

Організм людини побудований таким чином, що найбільшу кількість крові отримує нервова система. Кожна нервова клітина, як панівна королівна, повинна взяти від організму гідне утримання, бо інакше занедбана і знесилена вона втратить розподільчі та керуючі функції, в наслідок чого людина перестане нормально взаємодіяти з оточуючим світом, а внутрішні органи втратять коштовну для організму скоординовану співдружність.

Колись був звичай застерігати людей в нервових ситуаціях крилатим висловом: Не хвилюйтесь, нервові клітини не відновлюються! Цей вислів мав тогочасне наукове уявлення про діяльність нервової системи. Лікарі сподівались на додаткові ресурси неушкоджених хворобою нервових клітин. Сьогодні нейрофізіологи, експерементально обгрунтовуючи свої погляди на  регенерацію нервової тканини, затверджують: нервова система піддається  самовідновленню, за потреби щоденно в ній із стовбурових клітин  виникає до 700 нервових клітин, кожний зруйнований відросток нервової клітини відновлюється зі швидкістю 2-4 мл на добу. Такі оптимістичні наукові дані надійшли спочатку зі Швеції, а потім з Канади і стали темою для широкого обговорювання у медичній спільноті. Як найкраще відновлювати нервові клітини? Які технології відновлювального лікування стануть найефективнішими в сучасному світі? Ці питання панують в головах неврологів, породжуючи наукові пошуки та дискусії.

Вже тривалий час у НВО Екомед застосовують фітоконцентрат Неврін при лікуванні важких захворювань нервової системи. За допомогою Невріну долається загострення розсіяного склерозу, зупиняється розвиток ускладнених форм енцефалопатії і прогресування епілепсії. Ті люди, що перенесли інсульт, вертаються до здорового життя, часто поліпшувався стан дітей з ДЦП. Не порахувати скільки за допомоги Невріну виліковано випадків неврозів, астенічних та депресивних станів, нейроциркуляторних порушень, неврологій та нейропатій.

В основі дії Невріну лежить оптимізація функціонування нейроглії, яка формує покращене середовище для життя нейронів. Під дією Невріну активуються нейролеммоцити, які є клітинами – ремонтниками в нервовій системі. Крім того Неврін сприяє покращенню засвоєння глюкози і кисню кожним окремим нейроном, покращенню синтезу РНК у нейронах, збільшує енергетичні ресурси клітин, покращує проходження імпульсів в нервових структурах. Неврін призначають на тривалий час, але результати від його дії винагороджують людську обов’язковість, терпіння і людські сподівання.

Доктор Зарічанський О.С.  2015

Статті на тему:

Для отримання схеми вживання наших препаратів та індивідуального призначення лікаря або консультації щодо попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (044) 463-06-30 (консультації  безплатні).

Щоб вчасно дізнаватися про анонси теле- та радіо- передач, а також про новини здорового довголіття від ЕКОМЕДУ - приєднуйтеся до нашої групи у Фейсбуці.

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України