рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Якість життя, його тривалість і більшість захворювань залежать від повноти кровопостачання організму

 Эту информацию можно прочитать на русском
Якість живлення тканин залежить від того, наскільки легко кров буде проходити
крізь пори у стінках капілярів. Нажаль, при сучасному способі життя і харчуванні ці пори надзвичайно рано забиваються, і живлення тканин погіршується, що призводить не тільки до погіршення самопочуття і працездатності, але й виникають дистрофічні зміни в органах, прискорюється старіння і виникає ціла низка захворювань: від гіпертонії до серцевої недостатності. С часом у багатьох людей це закінчується інфарктами або інсультами, причому ці захворювання все більше молодіють.

Живлення органів і тканин людини здійснюється тільки через кров, і повнота цього живлення визначається станом судинної системи. Найуразливішою ланкою у ній є капіляри, кількість яких у кожному кубічному сантиметрі нашої тканини досягає від 600 до 2300, і близько 80% нашої крові знаходиться у капілярному кровотоці. Якість живлення тканин залежить від того, наскільки легко кров буде проходити крізь пори у стінках капілярів. Нажаль, при сучасному способі життя і харчуванні ці пори надзвичайно рано забиваються, і живлення тканин погіршується, що призводить не тільки до погіршення самопочуття і працездатності, але й виникають дистрофічні зміни в органах, прискорюється старіння і виникає ціла низка захворювань: від гіпертонії до серцевої недостатності. С часом у багатьох людей це закінчується інфарктами або інсультами, причому ці захворювання все більше молодіють.

Наш організм намагається відновити повноту кровопостачання, і збільшує тиск, щоб проштовхувати формені елементи крові через пори, що забилися. Виникає прогресуюча гіпертонія, так як пори в стінках капілярів забиваються ще більше і організм, щоб проштовхувати через них кров, підіймає тиск ще вище. Насправді гіпертонія – це не захворювання, а захисна реакція організму на недостатнє кровопостачання. Замість того, щоб відновлювати проникливість стінок капілярів, ми звертаємося до лікаря, який призначає засоби для зниження тиску. Починається замкнуте коло – боротьба з власним організмом. Ми знижуємо тиск, а наш організм, щоб захистити від нестачи харчування життєво важливі органи, підіймає його. Тому з часом організм пересилює дію цих засобів, ми переходимо на більш інтенсивні ліки, що змушує, в свою чергу, наш організм посилювати потужність захисних реакцій. В цьому випадку органи продовжують страждати від дефіциту харчування, у нас все більше втрачається працездатність і здатність переносити навантаження, прискорюється старіння і до того ж тривалий прийом таких гіпотензивних засобів через їх побічні дії викликає в організмі все більше додаткових порушень, які переходять у самостійні захворювання. Необхідно зауважити, що у цьому випадку багатьом людям не таланило уникнути інфарктів або інсультів, а лише дорогою ціною відстрочити їх.

Більш правильний вихід із цієї ситуації є у спеціалістів Екомеду, які пропонують відновлювати стан судинної системи, що дозволяє уникнути більшості вищеперерахованих неприємностей, а головне – менше хворіти, набагато повільніше старіти і надовго зберігати високу якість життя!

Для профілактики і лікування серцево-судинних захворювань у першу чергу використовують засоби для зниження холестерину і покращення ліпідного обміну – гіполіпідемічні засоби. Незважаючи на те, що це найпоширеніші у світі препарати, вони надзвичайно недосконалі. По-перше, вони мають виражені побічні дії, що дуже небажано, тому що це засоби тривалого прийому, і буде відбуватися накопичувальний ефект різних порушень організму. По-друге, вони знижують рівень не тільки атерогенної форми холестерину, але і «корисного» (в складі ліпопротеїдів високої щільності), без якого не може утворюватися жодна нова клітина через відсутність матеріалу для своєї мембрани, і без нього організм не зможе синтезувати життєво важливі гормони.

Цих недоліків позбавлений гіполіпідемічний препарат Екомеду – Холенорм . Він знижує рівень холестерину тільки у складі ліпопротеїдів низької і наднизької щільності, тобто його атерогенну форму, а рівень корисного холестерину, якого з віком часто не вистачає, нормалізує. Крім того, згідно з проведеними дослідженнями, Холенорм не тільки не має побічних дій, але й сприяє покращення вуглеводного обміну і нормалізації утворень низки гормонів. У багатьох випадках при прийомі Холенорму відзначаються суттєві зменшення холестеринових бляшок, в той час як решта гіполіпідемічних засобів лише гальмують їх подальше збільшення.

Повніший і швидший ефект у відновленні судинної системи досягається якщо разом з Холенормом приймати ангеопротекторний препарат Екомеду Кришталь, який сприяє відновленню еластичності судинних стінок, покращенню пульсової хвилі, а головне – швидкому відновленню проникності стінок капілярів. Це не тільки швидко покращує кровопостачання і живлення тканин, але й усуває одну з основних причин гіпертонії – підвищення периферичного опору. Холенорм і Кришталь явно покращують реологічні властивості крові, що зменшує необхідність прийому антикоагулянтів, які можуть викликати виразки і кровотечі у шлунку і кишечнику.

Нажаль, багато хворих починають лікування лише тоді, коли вже мають виражену форму атеросклерозу з перемінливою хромотою, облітерацією судин нижніх кінцівок. Ці явища виникають у результаті пошкодження внутрішніх стінок великих і середніх судин аутоімунними процесами, а все пошкодження всередині судин організм закриває тромбами. Це не тільки зменшує просвіти судин, але й становить загрозу для життя через відрив тромбів.

У таких випадках разом з Холенормом і Кришталем необхідно приймати Лізорм, який дозволяє не тільки взяти під контроль активність аутоімунних процесів, але й часто ліквідувати їх. Лізорм найефективніший на сьогодні у світі засіб у боротьбі з аутоімунними процесами. Холенорм, Кришталь і Лізорм діють у точній відповідності до фізіологічних процесів в організмі, тому вони підходять для лікування не тільки серцево-судинних захворювань, але й для їх надійної і безпечної профілактики.

З роками, а особливо при порушенні кровообігу, виникають гіпертрофічні та інші зміни серця, що призводить до збільшення непереносимості фізичних навантажень і зниження якості життя. Щоб ліквідувати ці небажані явища, у цих випадках необхідно приймати препарат Екомеду Кордевіт. Дослідження показали, що при прийомі Кордевіту швидко відновлюються показники функціонювання серця – переносимість навантажень кожні два тижні підвищується на 25-30%, зникають ішемічні болі в серці і серцева недостатність. Зникають навіть гіпертрофічні зміни в серці, що підтверджено всіма ехокардіографічними дослідженнями.

Звертаємо вашу увагу, що підвищення тиску може відбуватися:

Коло додаткових проблем дуже широке, і вичерпні рекомендації дати неможливо, тому оптимізувати схеми прийому допоможуть кваліфіковані лікарі в консультативно-діагностичних центрах Екомеду.

Пилипчук В.С.

Одужуйте і не хворійте! Ваш Екомед!

Задати питання лікарю          Записатися на безкоштовну консультацію лікаря

У Google+Instagram або у Twitter читайте першими статті про Нові розробки та поради щодо лікування захворювань
Дивіться відео про засоби та методи Екомеду на YouTube-каналі: Здоровье от Экомеда

Підписутесь на новини Екомеду у Facebook – Екомед

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України