рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Бібліотека здоров'я

Від щеплення до імунітету

Від щеплення до імунітету

Який спосіб захисту від вірусів і простуд найнадійніший? На сьогодні одним з дієвих методів боротьби з грипом є вакцинація. Але чи варто робити щеплення? Фахівці Екомеду поділяться як ефективно і безпечно підготувати імунітет до сезону вірусів і простуд, і, навіть, до самої вакцинації.

 
Щоб тіло не костяніло

Щоб тіло не костяніло

Болі і хрускіт в суглобах з часом можуть призвести до серйозних наслідків - локальне або повне обмеження рухливості в суглобі аж до інвалідності. Щоб суглобний біль не турбував створена лінійка інноваційних, натуральних і нешкідливих засобів ...

 
Подагра піде і не повернеться. Екомед допомагає

Подагра піде і не повернеться. Екомед допомагає

Шукаєте спосіб позбутися від подагри? Подолати не тільки симптоми, а й причини хвороби можна тільки комплексним підходом! За допомогою арсеналу інноваційних, натуральних і нешкідливих засобів в Екомеді успішно відновлюють пацієнтів з діагнозом подагра. Ефективно і не дорого.

 
Фітоконцентрати Екомеду для нормалізації травлення

Фітоконцентрати Екомеду для нормалізації травлення

Якщо у дитини болить живіт або погано перетравлюється їжа, лікар часто ставить діагноз «дисбактеріоз». Що ж це за захворювання, як діагностувати і чим лікувати? Інноваційні засоби Екомеду допоможуть швидше впоратися з дисбактеріозом і порушенням травлення у дітей.

 
Атопічний дерматит: як і чим допомогти дитині?

Атопічний дерматит: як і чим допомогти дитині?

Атопічний дерматит є чи не найбільш частим шкірним захворюванням в дитячому та підлітковому віці. Фахівці Екомеду розкажуть про те, якою має бути профілактика і що робити при виявленні цього шкірного захворювання.

 
Все, що потрібно знати про бронхіт

Все, що потрібно знати про бронхіт

Найчастіше Бронхіт виникає на тлі простудних захворювань. Натуральні та інноваційні засоби Екомеду допоможуть впоратися як з простудними захворюваннями, так і бронхітом.

 
Спокій, тільки спокій!

Спокій, тільки спокій!

Останні дослідження в медицині все частіше визначають чіткий зв'язок між емоційним станом і здоров'ям більшості систем організму людини. Людині необхідно спокій, але заспокоювати потрібно м'яко, без шкоди, натурально ...

 
Зниження імунітету вас не торкнеться!

Зниження імунітету вас не торкнеться!

Артур Шопенгауер, відомий німецький філософ, говорив: «Дев'ять десятих нашого щастя залежать від здоров'я». Влітку в цьому стані перебувати набагато простіше не тільки завдяки інтенсивній виробленню гормону щастя - серотоніну, а й бактерицидної дії сонячного проміння, під якими численні збудники захворювань буквально тануть. Але з настанням осені вони отримують комфортні умови для розмноження: підвищена вологість, менш активне сонце і т.д. Крім того, зростає і ризик передачі інфекції повітряно-крапельним шляхом в транспорті, магазинах, кафе, на роботі і т.д. В таких умовах вберегти здоров'я, а значить і підтримати стан щастя, стає складніше. Але це зовсім не означає, що обов'язково доведеться подружитися з градусником і гірчичниками. Адже своєчасна допомога імунній системі, що дозволяє їй працювати на повну потужність і захищати організм від шкідливих збудників інфекцій, подарує можливість бути знайомим з простудними захворюваннями протягом осінньо-зимового періоду лише з чуток.

 
Полегшити ПМС допоможуть засоби Екомед!

Полегшити ПМС допоможуть засоби Екомед!

Як подбати про жіноче здоров'я? Існують способи полегшити ПМС, щоб симптоми не заважали нормально жити і працювати. З турботою про здоров'я жінок були створені фітоконцентрати Екомед.

 
Головні фактори зміцнення здоров’я, боротьби зі старістю й хворобами

Головні фактори зміцнення здоров’я, боротьби зі старістю й хворобами

Відновлення хребта – потужний важіль боротьби зі старістю й більшістю порушень і захворювань організму

1 2 3
...
5
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України