рус     /     укр     /     eng

Опис: фітоконцентрат Кордевіт - слово розробників

всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Методики відновлення здоров'я

Важко в спеку: підтримайте серце і судини!

Важко в спеку: підтримайте серце і судини!

Це літо з його перепадами температур від високих до дуже високих змушує нас розбиратися в тонкощах роботи організму. Адже коли за день сходить сорок потів, а розпечене повітря не приносить довгоочікуваної прохолоди навіть вечорами, багато хто починає відчувати проблеми з серцево-судинною системою. Позначається і негативний вплив високих температур, і відносне згущення крові внаслідок втрати рідини організмом, що може мати місце при рясному потовиділенні. Не випадково сердечники традиційно погано переносять спеку: як правило, такі пацієнти знають, що здоров'ю в літню спеку потрібно приділити максимум уваги.

 
Надати судинам шанс

Надати судинам шанс

Хронічне недокрів’я є причиною дегенерації, фіброзу і переродження в клітинних системах людини. Призначення  в схеми лікування фітоконцентрату Кришталь  дає зворотній хід серцево-судинним захворюванням, на відміну від застосування кардіологічних препаратів синтетичного походження, які не здатні створити перспектив в лікуванні хвороб, а роблять людину хронічно хворою, глибоко залежною від пігулки.

 
Про Чоловічу силу

Про Чоловічу силу

Як запобігти передчасному старінню чоловічої функції та уникнути медичних присудів? - На поміч чоловіків та їх дружин приходять препарати, що продовжують і поліпшують сімейне життя. Три кити чоловічого здоров’я називаються так: Предзарен, Джерело Пі, Полінорм. Познайомимось детальніше з кожним із них.

 
Узагальнений механізм дії фітоконцентратів Екомед

Узагальнений механізм дії фітоконцентратів Екомед

Завдяки особливостям технології та моніторингу показників якості  продукти функціональні харчові «Фітоконцентрати ЕКОМЕД» проявляють різнобічну фармакологічну активність, що реалізується у терапевтичних ефектах і позитивній динаміці клінічних симптомів та показників при їх використанні для профілактики захворювань і  нормалізації функцій організму.

 
Захистити сім'ю від грипу та застуд

Захистити сім'ю від грипу та застуд

Гострі респіраторні захворювання, викликані вірусними та бактеріальними збудниками, є найбільш поширеними серед інфекційних. Щороку їх діагностують приблизно у 14 млн українців. Вони можуть мати тяжкі наслідки для здоров’я, ускладнюватися бронхіальною астмою, міокардитом, гепатитом тощо. Крім того, зазначені хвороби призводять до значних економічних збитків як для пацієнта та його родини, так і для держави. Тому для здоров’я та гаманця необхідно провести профілактику. Підвищенню опірності організму до вірусних та бактеріальних агентів сприяють  фітоконцентрати НВО Екомед сімейства ДЖЕРЕЛО:  ДЖЕРЕЛО, ДЖЕРЕЛО ПІ, ДЖЕРЕЛО-І (IMMUNOXEL).

 
Уберегти дитину від застуди!

Уберегти дитину від застуди!

Діти - квіти життя. І будь наша воля, ми б сховали їх у затишному комфортному будинку, щоб уберегти від душевних і фізичних травм, а також різних захворювань. Однак в реальному житті дитини ізолювати від зовнішніх факторів не так просто. Кожен день він стикається з безліччю подразників. І зараз, з настанням холодів, діти піддаються додатковому навантаженню - їм доводиться не тільки адаптуватися до низьких температур, а й активно протистояти численним респіраторним інфекціям.

 
Рак виліковний за умов…

Рак виліковний за умов…

Рак можна лікувати вже сьогодні, але, нажаль, впровадженню необхідних для цього методів і засобів перешкоджає вузька спеціалізація медиків.

 
Щасливий шлунок в Новий рік

Щасливий шлунок в Новий рік

Новорічні свята вже за традицією є справжнім випробуванням для шлунка, і звичайно ж, фігури.  Вашій увазі недорогі, швидкодіючі, високо ефективні функціональні засоби, які допоможуть відновити та нормазізувати роботу травної системи після нового року.

 
«Екомед» не зупиняється на досягнутому,  пропонуючи  нові підходи лікування, до яких сучасна медицина ще не наблизилась.

«Екомед» не зупиняється на досягнутому, пропонуючи нові підходи лікування, до яких сучасна медицина ще не наблизилась.

Недоліки сучасної медицини можна ліквідувати, якщо застосувати функціональні засоби «Екомеду», головна дія яких спрямована на нормалізацію, або принаймі суттєве покращення порушених хворобою функцій організму.

 
Екомед: не захворіти на грип можливо!

Екомед: не захворіти на грип можливо!

Скористайтеся шансом уникнути гриппу в цьому році!

1 2 3
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України